Shareholder informatie

Elk van deze aandelen geeft recht op één stem tijdens de algemene aandeelhoudersvergadering. Deze aandelen vertegenwoordigen dus de noemer voor doeleinden van kennisgevingen in het kader van de transparantiereglementering (d.i. kennisgevingen in het geval van onder meer het bereiken, overschrijden of onderschrijden van statutaire of wettelijke drempels.

De statuten van Belysse voorzien niet in een bijkomende statutaire drempel. Er zijn geen uitstaande opties of garanties uitgeschreven die de houder recht geven op aandelen, noch aandelen zonder stemrecht.

Kennisgevingen rond belangrijke deelnemingen moeten voorgelegd worden aan de Belgische Autoriteit voor Financiële Diensten en Markten (FSMA) en aan Belysse zelf, via trp.fin@fsma.be and investor.relations@belysse.com.

ShareholderAantal aandelen%
LSF9 Belysse Holdco S.à r.l.19.408.87954,00%
Farringdon Capital Management2.189.1416,09%
Prime AIFM Lux S.A.1.920.4005,34%
UBS Group AG1.873.8005,21%
Management28.0000,08%
Public10.523.17629,28%
Total35.943.396100%

Financiële kalender

Toekomst

  • 24 mei 2023

    AGM

  • 25 augustus 2023

    H1 2023 Results

  • 26 oktober 2023

    Q4 2023 Results

Verleden

  • 27 oktober 2022

    Resultaten derde kwartaal 2022

  • 26 augustus 2022

    Resultaten eerste halfjaar 2022

  • 25 mei 2022

    Jaarlijkse Algemene Vergadering om 11u

  • 13 mei 2022

    Resultaten eerste halfjaar 2022

  • 25 februari 2022

    Resultaten volledige jaar 2021

Opvolging analisten

NaamBedrijfTelefoon
Wim HosteKBC+32 2 429 37 13
Maxime StranartING+32 2 557 16 96


Transparantiekennisgeving

  • 28 november 2022

    Transparantieverklaring UBS GROUP AG

    Download
  • 23 november 2022

    Transparantieverklaring UBS GROUP AG

    Download
  • 17 november 2022

    TRANSPARANTIEVERKLARING - UBS GROUP AG

    Download
  • 31 oktober 2022

    TRANSPARANTIEVERKLARING - UBS GROUP AG

    Download
  • 25 oktober 2022

    Transparantieverklaring - UBS GROUP AG

    Download
  • 21 oktober 2022

    Transparantieverklaring - UBS Group AG

    Download
  • 17 oktober 2022

    Transparantieverklaring - UBS Group AG

    Download
  • 13 oktober 2022

    Transparantieverklaring - UBS Group AG

    Download
  • 28 september 2021

    Transparantieverklaring - Prime AIFM Lux S.A.

    Download
  • 09 november 2020

    Transparantieverklaring - Farringdon Capital Management

    Download
  • 28 juni 2019

    Transparantieverklaring

    Download
  • 10 september 2018

    Transparantieverklaring - Tocqueville_Finance

    Download
  • 24 juli 2017

    Openbaarmaking over een (aangepaste) transparantieverklaring

    Download
  • 11 juli 2017

    Transparency Notification - LSF9_Balta

    Download
  • 11 juli 2017

    Transparency Notification - Tocqueville_Finance

    Download
  • 23 juni 2017

    Openbaarmaking over een transparantieverklaring

    Download

Subscribe to our investors alert